Galvenie » Raksti » Sociālā labklājība

Sociālo institūciju vadība

Lai gudri, efektīvi un atbilstoši kopienas vajadzībām pārvaldītu sociālo institūciju, vadītājam nepieciešams nepārtraukti analizēt nobriedušās sociālās problēmas gan kopienā, gan kolektīvā un savlaicīgi veicināt un veikt nepieciešamās pārmaiņas. Katram vadītājam ir sava dzīves pieredze, iegūtās zināšanas un darba gaitā apgūtās prasmes, bet  ir svarīgi tās papildināt un bagātināt. Kolektīva un sociālo gadījumu vadīšanas kompetence pieaug, ja vadītājs plāno un atvēl laiku  sevis izglītošanai.

 

  • Karjeras vadības prasmes. Ietver piecas prasmes, kuras attīstot var veiksmīgi pārvaldīt sociālo institūciju un ilgstoši noturēt līdera pozīcijas, kā arī būt veiksmīgam personīgajā dzīvē.
  • Cilvēkresursu vadība. Katra institūcija ir atšķirīga, bet veiksmīgāk tā darbojas tad, kad vadības sistēmas veidošanā un pilnveidošanā tiek iesaistīti visi darbinieki. Pastāvīga pilnveidošanās kā dzīves princips ir nepieciešama gan katram darbiniekam, gan institūcijai.
  • Komandas darbs. Sekmē katra darbinieka kompetences efektīvu izmantošanu un attīstību. Apmācības kursā viens no mērķiem parādīt komandas attīstības ceļus un analizēt motivācijas teorijas, metodes, kurus var izmantot darbinieku motivēšanai darbam, kā arī atbalsta sniegšanai.
  • Kvalitātes vadības sistēmas. Priekšrocības attaisno vadītāja vēlmi justies droši par kvalitatīviem darba rezultātiem. Apmācības kursā tiek uzsvērts kvalitātes vadības sistēmas process – sociālā gadījuma vadīšana.
  • Darba efektivitāte un sinerģija. Efektīvi komunikācijas traucējumu novēršanas mehānismi komandā. Motivācijas sistēmas veidošana. Formālā un neformālā informācijas apmaiņas sistēma. Apbalvošanas veidi un formas sociālo pakalpojumu sistēmā. Savstarpējo vajadzību izpratne un piepildījumu meklēšana, alternatīvo risinājumu meklēšana. 
  • Negatīvie administratīvie akti. Negatīvu administratīvo aktu piemērošana personāla disciplinēšanā un efektīva to ieviešana darbībā.
  • Mēdiju treniņš. Publiskā runa un veiksmīga uzstāšanās. Individuālā konsultēšana uzstāšanās mākslā, saskarsmē un komunikācijā ar plašsaziņas līdzekļiem.  

 

Izglītības programmu realizē lektoru un praktisko nodarbību vadītāju komanda - Dr.admin. Antra Līne, Dr.paed. Jeļena Laškova, Mg.soc.d. Kristaps Keišs, Mg.soc.d. Iveta Purne, Mg.paed. Elita Veidemane un jurists Aija Kočane. 

 

  • 20 akadēmiskās stundas, divas dienas
  • Pēc programmas apguves tiek izsniegts sertifikāts latviešu un angļu valodā

Grupā tiek uzņemti 10 dalībnieki nodrošinot efektīvu mācīšanos.

Dalības maksa EUR 98,00 

* Dalības maksā iekļauta ēdināšana, tējas un kafijas pauze, izdales materiāli. 

 

Dalības pieteikšana

Ja Jūs vēlaties apgūt šo izglītības programmu, bet tai nav izsludināta pieteikšanās (sākumlapā), tad Jums ir iespēja pieteikties dalībai šajā izglītības programmā gaidot, kad ar Jums sazināsies un piedāvās dalību tuvākajā komplektējamajā mācību grupā. Pieteikt dalību rezervējot sev vietu var Vienotajā pieteikšanās sistēmā (VPS). 

Kategorija: Sociālā labklājība | Pievienoja: izglitibapraktikums (16.10.2016)
Skatījumu skaits: 894 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
avatar