Galvenie » Raksti » Tiesībsargājošajām struktūrām

Subjekts (persona) ar psihiska rakstura traucējumiem policijas darbā

Profesionālās kompetences pilnveide un pēcdiploma izglītības iespējas policijas, probācijas dienesta, prokuratūras darbiniekiem un tiesniešiem. 

 

Programmas mērķis ir sniegt zināšanas izpratnes līmenī par psihiska rakstura traucējumiem, to izpausmēm saskarsmē ar cilvēkiem un sadzīvē. Iepazīstināt ar psihiatrijas klientu riska grupas uzraudzības līmeņiem, vadošajiem riska grupu kategoriju vērtēšanas kritērijiem, to raksturojumu. Attīstīt specifiskās saskarsmes un komunikācijas prasmes darbā ar mērķa grupu, apgūt zināšanas par mērķa grupas agresivitātes veidiem un vardarbību, izpausmēm un pieejām to novēršanā. Veidot izpratni par destruktīvā regresa (piederības riska grupām) raksturojumu un izpausmi uzvedībā mērķa grupai. Iepazīties ar rīcības ierobežošanas normatīvo regulējumu un pielietojumu darbībā. Sagatavot policijas darbiniekus patstāvīgai darbībai darbā ar personām ar psihiska rakstura traucējumiem. 

  • Psihiatrijas klientu raksturojums
  • Destruktīvais regress (riska grupas).
  • Saskarsmes un komunikācijas īpatnības.

 

  • 12 akadēmiskās stundas
  • Pēc programmas apguves tiek izsniegts sertifikāts

Dalības maksa EUR 42,00 vienam dalībniekam

 

Dalības pieteikšana

Ja Jūs vēlaties apgūt šo izglītības programmu, bet tai nav izsludināta pieteikšanās (sākumlapā), tad Jums ir iespēja pieteikties dalībai šajā izglītības programmā gaidot, kad ar Jums sazināsies un piedāvās dalību tuvākajā komplektējamajā mācību grupā. Pieteikt dalību rezervējot sev vietu var Vienotajā pieteikšanās sistēmā (VPS). 

Kategorija: Tiesībsargājošajām struktūrām | Pievienoja: izglitibapraktikums (16.10.2016)
Skatījumu skaits: 526 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
avatar